DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Pěkný výhled na moře z hotelové terasy
2. Přátelský personál
3. Příznivá cena

Poloha

Video hotelu 1
Video hotelu 2

Částečně zrekonstruovaný hotel (2011) s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolí se nachází nad pobřežní silnicí, ve svahu, v klidné oblasti zvané Agios Ioannis Peristeron, na samém konci rušnějšího letoviska Benitses, směrem do Moraitiky. Hotelový areál tvoří hlavní budova a 2 křídla, má nádherný výhled na moře a protější řeckou pevninu. Centrum letoviska je od hotelu vzdáleno cca 3 km - lze dojít pěšky příjemnou procházkou. Zde najdete taverny, restaurace, bary, obchůdky a další možnosti denní i noční zábavy. Zastávka místní autobusové linky je přímo před hotelem. Jízdenka do Benitses vyjde na cca 1,50€/cesta. Vedle hotelu je minimarket s potravinami a suvenýry. Za většími nákupy doporučujeme cestovat do hlavního města nebo do Moraitiky (cca 5 km od hotelu). Do hlavního města je možné cestovat kromě zelené linky (zastávka u hotelu) též modrou místní linkou, zastávka cca 400 m od hotelu. Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salonek s TV se satelitním příjmem, 2 výtahy, lobby bar, bar, snackbar a kavárna u bazénu, restaurace, internetový koutek (za poplatek cca 1€/12 minut). Veřejný telefon, parkoviště. Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 5€/den, cca 2€/hodina).

Celková kapacita šestipodlažního hotelu je 170 jednoduše vybavených pokojů (1-, 2lůžkových s možností až dvou přistýlek, pro děti obvykle palanda). Nabízí se zde pokoje typu comfort (prostorově nejmenší, cca 18 m2) - pro 1-4 osoby, renovované standard (cca 20-22 m2) a renovované superior (cca 24 m2) - pro 2-4 osoby.

Ubytování

V pokojích typu comfort a standard je max. obsazení 4 osoby, max. 3 dospělé osoby a max. 2 děti, v pokoji typu superior je obsazenost možná 2 dospělé osoby a 2 děti. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s bočním výhledem směrem na moře (většině pokojů ve výhledu někde brání vzrostlé stromy) nebo do vnitrozemí. Fén (zdarma, zapůjčení na recepci). Trezor na recepci (za poplatek cca 3€/den, cca 15€/týden + vratná záloha cca 5€). Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání). Jednolůžkové pokoje (jen typu comfort) jsou na vyžádání. Ceny za ubytování v pokojích typu superior - viz náš web. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma (jejich počet je omezený), sprcha u bazénu, sluneční terasa před hotelem u bazénu využívaná k slunění, kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Možnost pronájmu kola nebo automobilu na recepci hotelu. Hotel pořádá v hlavní sezoně obvykle 1x za týden řecký večírek. Vodní sporty na pláži v letovisku Benitses za poplatek.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci hotelu

 • V průběhu dne (10:00-12:30, 14:00-19:00, 21:30-23:00) - lehké občerstvení ve formě snacků, sušenek nebo koláčků a sendvičů

 • Kopečkovou zmrzlinu (několik druhů) od 10:00-23:00

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, ouzo, rum, vod-ka, brandy, tequila, gin, řecké aperitivy) a rozlévaných nealkoholických nápojů (cola, ovocné šťávy, soda a další nealko, filtrovaná káva a čaj) od 10:00 do 23:00

 • Konzumace po 23:00 se hradí extra

Pláž

Areál hotelu leží nad menší oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do moře a nádherně čistou vodou, jejíž kvalita byla oceněna Evropskou unií. Areál hotelu je od pláže oddělen místní hlavní komunikací, cca 40 m. Po překonání silnice vede na pláž cesta se schody.

Vzdálenosti

Pláž: cca 40 m
Centrum: cca 3 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 3 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 40 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klidné prostředí
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie