POTAMAKI BEACH

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Na našem trhu známý hotel v centru letoviska Benitses, obklopený zahradou s palmami, cypřiši, olivovníky a dalšími keři a květinami. Nejbližší minimarket je cca 20 m. V okolí je několik taveren, restaurací, barů a obchodů se smíšeným zbožím. Autobusová zastávka je před hotelem, během pobytu lze snadno navštívit hlavní město ostrova. Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Vybavení a služby

V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, internetový koutek (zdarma), Wi-Fi v areálu hotelu zdarma, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka (u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), dětské hřiště, stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek), taneční místnost.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je 170 pokojů pro 1-3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV/SAT, ledničkou, balkónem s výhledem na bazén, moře a okolí. Trezor na recepci (zdarma).

Stravování

Snídaně jsou formou rozšířeného kontinentálního bufetu. Předem si lze přikoupit večeře formou bufetu. U večeří je požadováno neformální společenské oblečení (nejsou povoleny žabky, plavky, tílka a šortky).

Pláž

Menší oblázková pláž, místy písek, je k dosažení přes rušnější silnici, která vede před hotelem. Vstup do moře je pozvolný. Během dne můžete sledovat z pláže letadla chystající se na přistání.

Vzdálenosti

Pláž: cca 10 m
Centrum: cca 70 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

K 1.10.2017

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 10 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Novinka
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie